aboutus

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd. Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: SUNWIN
pc Export: 80% - 90%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shengyu Cable Co., Ltd została założona w 1999 roku. Baza produkcyjna znajduje się w Guangzhou Development Zone z kapitałem zakładowym w wysokości 248 milionów juanów. Angażuje się w dostarczanie rozwiązań kablowych do budowy sieci energetyki społecznej, projektów inżynieryjnych, energii elektrycznej w gospodarstwach domowych i innych dziedzinach, aby pomóc ludziom bezpiecznie korzystać z urządzeń zasilających i poprawić efektywność energetyczną transferu, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na środowisko.

Shengyu Cable Co., Ltd, z siedzibą główną w Hongkongu, ma głównych ekspertów w zakresie badań i rozwoju, produkcji, zarządzania i marketingu z Hong Kong Shengyu Technology Development Co., Ltd.Jest liderem okablowania i rozwiązań, technologia shengyu wnosi witalność do życia poprzez seria pierwszorzędnych produktów i innowacyjnych usług. Od ponad 30 lat innowacja jest naszym znakiem rozpoznawczym, umożliwiając nam współpracę z naszymi klientami w celu promowania bezpieczniejszej, inteligentniejszej i bardziej wydajnej przyszłości.

Shengyu przyjmuje importowane wysokiej jakości surowce i posiada najwyższej klasy moce sprzętowe, takie jak najwyższej klasy sprzęt produkcyjny, standardowe zarządzanie linią produkcyjną i profesjonalny zespół zarządzający, który sprawia, że ​​Shengyu zawsze kocha i rozpoznaje większość klientów.

Surowce wysokiej jakości

Importowany rdzeń miedziany, gwarancja 100 m, niezależne badania i rozwój, izolacja ognioodporna

Rzemiosło

System zarządzania jakością ISO9001, standardowe zarządzanie produkcją, udoskonalone zarządzanie jakością

Profesjonalne testowanie

Niemieckie instrumenty kontrolne, 32 procedury testowe, profesjonalny inżynier inspekcyjny

Doskonałe wyniki

Środowisko i produkty

Shengyu Cable skupia się na koordynacji relacji ze środowiskiem i dostarcza przyjazne dla środowiska, zdrowe i bezpieczne produkty kablowe, zobowiązując się do zostania wiodącą firmą, która współistnieje z ludźmi.

Polityka zarządzania bezpieczeństwem środowiska

Kabel Shengyu uznaje, że środowisko, bezpieczeństwo i opieka zdrowotna są podstawowymi elementami wszystkich działań biznesowych.

Dlatego, aby osiągnąć społeczną odpowiedzialność za zrównoważony rozwój, deklarujemy politykę bezpieczeństwa środowiskowego i aktywnie ją stosujemy.

Zgodność z odpowiednimi przepisami i ciągłe doskonalenie

Przestrzegamy norm określonych w przepisach dotyczących środowiska, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz ustalamy ścisłe wewnętrzne standardy zarządzania, aby stale ulepszać wymagania.

Działania profilaktyczne opracowane za pomocą technologii

Korzystamy z naszego zgromadzonego doświadczenia i innowacji technologicznych, aby z wyprzedzeniem zapobiegać wpływom środowiska i czynnikom ryzyka.

Poszanowanie środowiska i wdrożenie przejrzystego zarządzania

Koncentrujemy się na działaniach związanych z doświadczeniem, takich jak opracowywanie produktów, projektowanie, produkcja, usługi i złomowanie, koncentracja na środowisku, bezpieczeństwo i opieka zdrowotna. Wyznaczamy również konkretne cele i udostępniamy wyniki po regularnej inspekcji i ocenie.

Buduj konsensus i angażuj się spontanicznie

Aktywnie uczestniczymy w edukacji i szkoleniach dla wszystkich pracowników, wiernie realizujemy nasze obowiązki w zakresie osiągania celów i budujemy przedsiębiorstwa współistniejące z lokalnym społeczeństwem.

Strategia zarządzania bezpieczeństwem środowiskowym

Prowadząc działalność, kabel Shengyu zawsze zapewnia bezpieczeństwo ekologiczne.

Aby chronić środowisko na Ziemi, pozostawić czysty ogród dla przyszłych pokoleń, nie szczędzimy wysiłku.

一. Popraw poziom zarządzania systemem zarządzania środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną (ESH)

Buduj i obsługuj wszystkie jednostki biznesowe w kraju i za granicą System zarządzania bezpieczeństwem środowiskowym

Zwiększ bezpieczeństwo środowiskowe przedsiębiorstw spółdzielczych

Stworzenie skomputeryzowanego (IT) systemu bezpieczeństwa środowiskowego

二. Budowa działu BHP

Obsługuj rozszerzony program zdrowotny

Przedstaw indywidualny system diagnozy energii fizycznej

Zapewnij bezpieczeństwo niebezpiecznych urządzeń

三. Ciche działania technologiczne

Shengyu Cable musi budować świadomość marki Shengyu w oparciu o oryginalny rynek. Musimy osiągnąć idealną równowagę pomiędzy dziedziczeniem a innowacją.

Zupełnie nowy kolor logo Shengyu PRO dziedziczy czerwony kolor Shengyu, a na tej podstawie dodaje niebieski kolor technologii, tworząc jasną percepcję wzrokową. Integrujemy shengyu PRO w formie korytka kablowego. Latające linie pośrodku logo symbolizują ochronę klientów i dostarczanie produktów kablowych wysokiej jakości. "Konkurowanie przez 70 lat", które jest najlepszym funkcjonalnym opisem marki w oparciu o funkcjonalne pozycjonowanie wartości rdzenia, odzwierciedla bezpieczeństwo i trwałość atrybutów produktu.

-02-
Historia

W 2016 roku Shengyu zainwestował 248 milionów juanów w Guangzhou Development Zone, aby utworzyć nową bazę badawczo-rozwojową i bazę produkcyjną w Guangzhou Development Zone, mając na celu promowanie transformacji energetycznej. Posiadamy szereg patentów na produkcję kabli robotowych, kabli pv, kabli ładujących i przewodów z izolacją mineralną, które można eksportować do różnych krajów na całym świecie, dostarczając najbardziej zaawansowane i niezawodne produkty i usługi użytkownikom na całym świecie. , dostarczając najbardziej zaawansowane i niezawodne produkty i usługi dla użytkowników na całym świecie. Technologia Shengyu była świadkiem i uczestnikiem szybkiego rozwoju chińskiego przemysłu kablowego. Dzięki swojej silnej sile produkcyjnej i technologii badawczej, Shengyu przyniosło dużą liczbę wysokiej jakości produktów. produkty kablowe na rynek, zapewniając silną gwarancję bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej dla setek milionów użytkowników domowych.

-03-
Usługa

70 Years Of Responsibility

Cause bigger, there is more responsibility to bear.We have to work hard and do it with heart.

In the countless 70 years of the future, we will always be consistent.

Guangdong Shengyu Cable Industry Co., Ltd.

 

Guard For 70 Years

Shengyu 70 years not only means the quality of 70 years, just as a 70-years service life for a house ,

Shengyu hopes to be like home, guarding you through the wind and rain.

 

Environment And Products

Shengyu Cable focuses on the coordination relationship with the environment and provides environmentally friendly, healthy and safe cable products,Committing to becoming a leading company that coexists with human beings.

-04-
Nasz zespół

Zarządzanie zespołem

Chcemy pomóc pracownikom rozwijać się, aby poprawić ich życie.

Dajemy naszym pracownikom możliwość uczenia się, rozwijania ich zainteresowań i wiedzy specjalistycznej oraz zapewnienia kompleksowego programu szkolenia pracowników, który pomoże im odnieść sukces w ich karierze.

Upewniamy się, że są szanowane, a ich godność jest przestrzegana.

Dajemy naszym pracownikom prawo do środowiska, w którym mogą swobodnie wyrażać swoje osobiste problemy, a każdy może się rozwijać wraz z firmą w szczęśliwej atmosferze.

Bierzemy odpowiedzialność za wiarę nie tylko w klienta, ale także w samego siebie.

Przestrzegając zasady uczciwości handlowej, zawsze powinniśmy zachować rzetelność i niezawodność działania, w tym wszelkie rodzaje relacji, praktyk, zamówień, produkcji, działania, sprzedaży i innych aspektów.

Dążymy do wysokiej wydajności i harmonii oraz zwiększenia możliwości realizacji.

Kierujemy się ustandaryzowanym i skutecznym mechanizmem zarządzania, aby utrzymać wysoką efektywność systemu operacyjnego naszej firmy, oraz wzmacniamy efektywność wdrożenia poprzez ujednolicony system, współpracę między pracownikami oraz skuteczne równoważenie zachęt i ograniczeń.

Szczegóły kontaktu