aboutus
Linia produkcyjna

Shengyu Co., Ltd ma międzynarodowy, zaawansowany sprzęt do produkcji kabli i dużą bazę produkcyjną, która zapewnia solidne wsparcie dla tworzenia wysokiej jakości produktów kablowych. Ściśle kontrolujemy jakość produktu, aby zapewnić, że każdy gotowy produkt jest dostarczany idealnie do Twoich rąk.

Profesjonalne procesy produkcyjne i specyfikacje

Cały proces produkcji kabli przyjmuje zamknięte profesjonalne zarządzanie. Każdy proces jest naukowo zaprojektowany i standaryzowany przez inżynierów. Jest wyposażony w profesjonalnych techników, aby zapewnić, że jakość każdego kabla jest dokładnie taka sama, jak nasze standardy.

Proces produkcji warsztatu

1. Proces ciągnienia

Zaawansowana technologia ciągnienia pojedynczego drutu jest stosowana w celu zapewnienia stabilnej wydajności i kwalifikowanej rezystywności oraz poprawy ciągliwości i konduktywności pojedynczego drutu.

2. Proces wiązania

Proces produkcyjny jest ściśle ze sobą powiązany, a proces opuszczania obejmuje maszynę 54 do układania nici na dyski, 37 maszynę do nawijania ramek i 7 nitek rurkowych. Różne techniki są stosowane w celu pełnego wykorzystania zalet sprzętu i technologii. Może wytłaczać różne przewodniki o jednakowej średnicy zewnętrznej, stabilnej strukturze i ścisłej kolejności, aby stworzyć dobrą podstawę do produkcji następnego ogniwa.

3. Proces izolacji

Kable zasilające z PCV i kable sieciowane wykorzystują różne techniki, ale obie są równie wyrafinowane. Przyjęty na całym świecie układ elektryczny napędu i automatyczny sprzęt do suszenia materiału są przystosowane do pełnej kontroli pracy głównej maszyny, tak aby wygląd warstwy izolacji kabla gładsza i mimośród bardziej jednolita i uporządkowana. Wraz z testem iskrowym wysokiego napięcia 35KV, dielektryczne działanie kabla jest bardziej stabilne.

4. Proces montażu

Zapewnienie pełnej wydajności sprzętu, aby zapobiec uszkodzeniom i zniekształceniom podczas procesu produkcyjnego. Wyposażenie pancerne jest wyposażone w zaawansowaną maszynę pancerną ze stalowym pasem, aby warstwa pancerza o jednolitym skoku kabla, pokryta zwartą, aby wygląd był bardziej wyraźny, aby poprawić odporność na ciśnienie i stabilność struktury kabla.

OEM / ODM

R & D

Dbamy o najsubtelniejsze odczucia każdego użytkownika i opracowujemy różnorodne produkty kablowe "z myślą o spokoju", w pełni uwzględniając wykorzystanie stanu kabla w złożonym środowisku i poprawiając jego działanie. Kabel Shengyu Co., Sp. Z oo stosuje się do strategii rozwoju innowacji produktowych, promuje lokalizację badań i rozwoju technologii oraz stale poprawia zdolność lokalnych badań i rozwoju oraz innowacji poprzez ciągłe inwestycje i optymalizację układu badawczo-rozwojowego. Założyliśmy laboratorium badań kablowych i centrum testowe, buduj długoterminowe relacje współpracy z wieloma instytucjami badawczymi i uniwersytetami w całym kraju, zatrudnij profesjonalnych instruktorów do kierowania uprawą profesjonalnego personelu technicznego i utrzymuj główną przewagę konkurencyjną produktów kablowych shengyu na rynku. Po ciągłych wysiłkach, nasze zespół badawczo-rozwojowy wykonał serię wyników badań i rozwoju, i osiągnęli przełomowy sukces w dziedzinie kabli aluminiowych R & D.

Szczegóły kontaktu