• Shaoxing Jinxuan Metal Products Co., Ltd
    Róża
    Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i trzeba przyznać, że świadczona przez nich usługa jest powyżej oczekiwań. Nasza współpraca będzie trwała przez wiele lat.
Osoba kontaktowa : Victoria
Numer telefonu : 15852562214
WhatsApp : +8615852562214

50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany

Miejsce pochodzenia CHINY JIANGSU
Nazwa handlowa Jiangnan
Orzecznictwo CE, RoHS, CCC,ISO
Numer modelu RG6, RG11, RG58, RG59, RG179, RG213
Minimalne zamówienie 1 rolka
Cena $0.01 - $3.00/ meter
Szczegóły pakowania Indywidualne logo (Min. zamówienie 10000 metrów) Indywidualne opakowanie (Min. zamówienie 10000 metr
Możliwość Supply 50000 metrów/7 dni

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Numer modelu RG6, RG11, RG58, RG59, RG179, RG213 Aplikacja System transmisji telewizyjnej, system transmisji telefonicznej na duże odległości.
Typ przewodnika Skręcony/stały Napięcie znamionowe 30V
Typ Kabel koncentryczny Materiał przewodnika CU/AL/CCS/CCA/TCW
Materiał izolacyjny FPE/PE Standard EN 50117-1
High Light

Kabel koncentryczny 50 omów

,

kabel miedziany telekomunikacyjny 50 omów

,

kabel koncentryczny RG58

Zostaw wiadomość
opis produktu

Kabel komunikacyjny 50 omów RG213 RG8 RG58 Skręcony kabel koncentryczny do kabla telekomunikacyjnego RG213 RG214

Opis produktów
Branża kabli koncentrycznych doświadczyła dotychczas szeregu zmian.Gdy światowy przemysł elektroniczny wszedł w swój szczytowy okres w 2000 roku, jako część przemysłu elektronicznego, rynek kabli koncentrycznych również osiągnął swój historyczny szczyt.W ciągu następnych trzech lat, gdy globalne tempo wzrostu gospodarczego osiągnęło najniższy poziom, przemysł kabli koncentrycznych również wkroczył w okres spowolnienia z malejącym popytem downstream i nie było żadnych oznak ożywienia aż do drugiej połowy 2003 r. Od 2004 r. przemysł kabli koncentrycznych wszedł w nową rundę wzrostu.Wraz z ciągłym rozszerzaniem zasięgu sygnału komunikacji mobilnej, wzrostem liczby stacji bazowych oraz ciągłą poprawą wymagań dotyczących sygnału mobilnego w transporcie, energetyce i opiece medycznej, perspektywy rozwoju rynku światowego przemysłu kabli koncentrycznych RF są nadal obiecujące. Branża kabli koncentrycznych doświadczyła dotychczas szeregu zmian.Gdy światowy przemysł elektroniczny wszedł w swój szczytowy okres w 2000 roku, jako część przemysłu elektronicznego, rynek kabli koncentrycznych również osiągnął swój historyczny szczyt.W ciągu następnych trzech lat, gdy globalne tempo wzrostu gospodarczego osiągnęło najniższy poziom, przemysł kabli koncentrycznych również wkroczył w okres spowolnienia z malejącym popytem downstream i nie było żadnych oznak ożywienia aż do drugiej połowy 2003 r. Od 2004 r. przemysł kabli koncentrycznych wszedł w nową rundę wzrostu.Wraz z ciągłym rozszerzaniem zasięgu sygnału komunikacji mobilnej, wzrostem liczby stacji bazowych oraz ciągłą poprawą wymagań dotyczących sygnału mobilnego w transporcie, energetyce i opiece medycznej, perspektywy rozwoju rynku światowego przemysłu kabli koncentrycznych RF wciąż są obiecujące.
 
Właściwości ekranujące
Charakterystyka ekranowania jest ważnym parametrem do pomiaru zdolności przeciwzakłóceniowej kabla koncentrycznego, a także ważnym parametrem do pomiaru zapobiegania wyciekom kabla koncentrycznego.Słabe ekranowanie wpłynie na jakość sygnału.Skuteczność ekranowania zależy głównie od struktury zewnętrznego przewodnika kabla.
 
zasada działania
Kabel koncentryczny jest podzielony na cztery warstwy od wewnątrz do zewnątrz: centralny drut miedziany (jednożyłowy drut lity lub drut wielożyłowy), izolator z tworzywa sztucznego, warstwa przewodząca z siatki i osłona drutu.Centralny drut miedziany i warstwa przewodząca siatki tworzą pętlę prądową.Nazywa się to, ponieważ centralny drut miedziany i warstwa przewodząca siatki są współosiowe.
Kable koncentryczne przewodzą prąd przemienny, a nie stały, co oznacza, że ​​kierunek prądu zmienia się kilka razy na sekundę.
Jeśli do przesyłania prądu o wysokiej częstotliwości używany jest przewód ogólny, przewód ten będzie działał jak antena przesyłająca fale radiowe na zewnątrz.Efekt ten powoduje utratę mocy sygnału i zmniejszenie siły odbieranego sygnału.
KABEL KONCENTRYCZNY
POJEMNOŚĆ NOMINALNA
pf/m
IMPEDANCJA
omy
WSPÓŁCZYNNIK PRĘDKOŚCI
%
RG6
54
75
85
RG11
54
75
85
RG59
72
75
66
RG59 STRZELBA LSZH CCA
70
75
66,6
RG179
54
75
82
PCV RG213
101
50
81
RG213 LSZH
101
50
81
PCV RG58
97
50
60

 

Zasada działania
Kabel koncentryczny jest podzielony na cztery warstwy od wewnątrz do zewnątrz: centralny drut miedziany (jednożyłowy drut lity lub drut wielożyłowy), izolator z tworzywa sztucznego, warstwa przewodząca z siatki i osłona drutu.Centralny drut miedziany i warstwa przewodząca siatki tworzą pętlę prądową.Nazywa się to, ponieważ centralny drut miedziany i warstwa przewodząca siatki są współosiowe.
Kable koncentryczne przewodzą prąd przemienny, a nie stały, co oznacza, że ​​kierunek prądu zmienia się kilka razy na sekundę.
Jeśli do przesyłania prądu o wysokiej częstotliwości używany jest przewód ogólny, przewód ten będzie działał jak antena przesyłająca fale radiowe na zewnątrz.Efekt ten powoduje utratę mocy sygnału i zmniejszenie siły odbieranego sygnału.
Kable koncentryczne zostały zaprojektowane tak, aby rozwiązać dokładnie ten problem.Radio emitowane przez centralny drut jest izolowane przez warstwę przewodzącą siatki, a warstwa przewodząca siatki może kontrolować emitowane radio przez uziemienie.
Istnieje również problem z kablami koncentrycznymi, to znaczy, jeśli pewien odcinek kabla zostanie poddany stosunkowo dużej ekstruzji lub zniekształceniu, odległość między środkowym drutem a warstwą przewodzącą siatki nie będzie spójna, co spowoduje, że wewnętrzne fale radiowe zostać zablokowany.odbite z powrotem do źródła, z którego wysłano sygnał.Efekt ten zmniejsza moc odbieranego sygnału.Aby przezwyciężyć ten problem, między środkowym drutem a warstwą przewodzącą siatki umieszcza się izolator z tworzywa sztucznego, aby zapewnić stałą odległość między nimi.Powoduje to również, że charakterystyka kabla jest stosunkowo sztywna i niełatwa do zgięcia.
Materiał ekranujący kabla koncentrycznego ma głównie na celu poprawę zewnętrznego przewodu, od początkowego rurowego zewnętrznego przewodu do jednowarstwowego oplotu i dwuwarstwowego metalu.Chociaż zewnętrzny przewód rurowy ma bardzo dobre właściwości ekranujące, nie jest łatwy do zginania i jest niewygodny w użyciu.Skuteczność ekranowania oplotu jednowarstwowego jest najgorsza, a impedancja przejściowa splotu dwuwarstwowego jest 3 razy niższa niż w przypadku oplotu jednowarstwowego.Można zauważyć, że efekt ekranowania splotu dwuwarstwowego został znacznie poprawiony w porównaniu z oplotem jednowarstwowym.Wszyscy główni producenci kabli koncentrycznych stale ulepszają konstrukcję zewnętrznego przewodnika kabla, aby zachować jego wydajność.

50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 0
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 1
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 2
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 3
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 4
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 6
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 7
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 8
50 omów RG8 RG214 RG58 Spleciony kabel koncentryczny Telekomunikacyjny kabel miedziany 9
Często zadawane pytania
1. Czy jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy profesjonalnym producentem.Możemy kontrolować Twoje zamówienie od początku do końca.

2. Jak mogę pobrać próbkę, aby przetestować twoją jakość?
Próbki są dla Ciebie bezpłatne.Oczekuje się, że nowi klienci pokryją koszty przesyłki kurierskiej.

3. Jaka jest minimalna ilość zamówienia?
Normalnie 100m.Kabel jest jednak bardzo ciężki.
Lepiej zamów odpowiednią ilość, aby uniknąć wysokiego ładunku.
Najlepszym rozwiązaniem jest transport morski.

4. Czy mogę otrzymać zniżkę?
To zależy od twojej ilości, możemy zrobić zniżkę i pozwolić sobie na fracht.Pls prosimy o kontakt z nami.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE MY!
1. Wszelkie zapytania zostaną udzielone w ciągu 24 godzin.
2. Dostępny OEM/ODM
1) Drukowanie logo na kablu.
2) Wydrukuj swoje logo na naszym pudełku, wykonaj według własnego projektu.
3) Dostępny jest dowolny pomysł na kabel, pudełko do pakowania.
3. Wysoka jakość, rozsądna i konkurencyjna cena, szybki czas realizacji.
4. Dobra obsługa posprzedażna.
1) Wszystkie produkty zostaną poddane ścisłej kontroli jakości w domu przed zapakowaniem.
2) Wszystkie produkty będą dobrze zapakowane przed wysyłką.
5. Szybsza dostawa
Przykładowe zamówienie w magazynie i 3-7 dni na produkcję masową.
6. Wysyłka:
Mamy ścisłą współpracę z DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post.
Możesz także wybrać własnych spedytorów.