aboutus
QC profilu
Produkcja kabli zgodna z normami krajowymi

Kryteria wyboru

Wybierz nieskazitelne surowce o wysokiej precyzji, wysokiej czystości. Dążymy do zrównoważonego rozwoju środowiska, ochrony i regeneracji źródeł, aby toksyczne substancje były haniebne w naszych produktach i procesach produkcyjnych. W związku z tym projektujemy produkty z bardziej przyjaznymi dla środowiska i bezpieczniejszymi materiałami, aby zmniejszyć i wyeliminować te toksyczne substancje.

Standardy produkcji

Nasz proces produkcyjny jest ściśle zaprojektowany i ustandaryzowany przez profesjonalnych inżynierów, a każde ogniwo ma naukową kontrolę i metody zarządzania, które są skrupulatne dla każdego procesu i każdego punktu kontroli jakości.

Testowanie standardu

Każdy gotowy produkt musi przejść najbardziej wyrafinowane testy i badania przed wysyłką z magazynu i musi spełniać wymagania krajowych przepisów, regulacji i obowiązkowych norm. Dzięki wysokowydajnej maszynie wytrzymałościowej, maszynie do testowania napięcia, elektrycznej iskrowej maszynie wytrzymałościowej , projektor, tester mostów i inne zaawansowane krajowe urządzenia testujące, możemy dodatkowo zapewnić wysoką jakość produktów kwalifikowanych stawki, wyeliminować wszystkie zagrożenia bezpieczeństwa.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu