products

Kabel zasilający niskiego napięcia 0,6 / 1kv, kabel Losh Xlpe Izolacja 3 + 2 rdzenie 25 35 50 70 Mm2

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: SUNWIN
Numer modelu: Drut miedziany izolowany PVC
Minimalne zamówienie: 1000 mil / mil
Cena: $1.00 - $100.00 / Miles
Szczegóły pakowania: 100 metrów na rolkę lub zestaw bębnów z żelaza i drewna
Możliwość Supply: 10000 metrów / metry dziennie
Szczegóły informacji
Materiał izolacyjny: PVC typu: Niskie napięcie
aplikacji: Budowa Materiał przewodnika: Miedź
Kurtka: PVC Port: Guangzhou
High Light:

low voltage armored cable

,

low voltage electrical cable


opis produktu

Kabel zasilający niskiego napięcia 0,6 / 1kv, kabel Losh Xlpe Izolacja 3 + 2 rdzenie 25 35 50 70 Mm2

Zastosowanie niskonapięciowego kabla zasilającego:

Kabel zasilający Cu / XLPE / PVC / SWA / PVC może być stosowany w instalacjach stacjonarnych wewnątrz i na zewnątrz w kanałach kablowych lub bezpośrednio w ziemi. Stalowy kabel pancerny jest przyjętym standardem dla instalacji podziemnych, przeznaczonych do stosowania w sieci elektrycznej. Kable te są wyposażone w ochronę mechaniczną i dlatego nadają się do użytku zewnętrznego, bezpośredniego zakopywania i obszarów, w których spodziewane są nagłe naprężenia mechaniczne. SWA Cable to jeden z naszych najpopularniejszych kabli od małych projektów w ogrodzie dla projektantów krajobrazu po duże projekty infrastrukturalne. Kliknij, aby zobaczyć niektóre nasze projekty kablowe SWA od czasu do czasu.

Tam, gdzie ogień, emisja dymu i toksyczne opary tworzą potencjalne zagrożenie dla życia i sprzętu. Ich elastyczność czyni je bardzo odpowiednimi w złożonych i niezwykle trudnych instalacjach. Jego stosowanie jest zalecane w miejscach publicznych takich jak: szpitale, szkoły, muzea, lotniska, terminale autobusowe, sklepy w ogóle, tunele, metro itp., A także w centrach obliczeniowych, biurach, zakładach produkcyjnych, laboratoriach itp.

FAQ

P1: Kiedy mogę uzyskać cenę kabla zasilającego?

Zazwyczaj cytujemy w ciągu 2 godzin od otrzymania zapytania. Jeśli jesteś bardzo pilny, aby uzyskać cenę, zadzwoń do nas lub podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli rozważyć priorytet Twojego zapytania.

P2.Jak uzyskać próbkę, aby sprawdzić jakość?

Po potwierdzeniu ceny możesz zażądać próbek, aby sprawdzić naszą jakość. Próbka jest bezpłatna, ale opłata za przewóz powinna być zapłacona.

P3.Jak długo mogę się spodziewać próbki kabla zasilającego?

Po opłaceniu opłaty za przesyłkę i przesłaniu nam potwierdzonych plików próbki będą gotowe do dostarczenia w ciągu 2-5 dni. Próbki zostaną wysłane do Ciebie za pośrednictwem ekspresu i dotrą w ciągu 3 ~ 5 dni.

P4. A co z czasem realizacji masowej produkcji?

Szczerze mówiąc, zależy to od ilości zamówienia i sezonu, w którym składasz zamówienie. Najlepszym rekordem jest dostarczenie 10-kilometrowego kabla w ciągu 4 dni.

P5. Czy masz usługę OEM?

Pewnie. Możemy wyprodukować kabel zgodnie z Twoimi wymaganiami. W przypadku zwykłego kabla można określić kolor kabla i drukowaną literę na kablu.

Szczegóły kontaktu
Nicole

WhatsApp : +8618390057132